Практика та сприяння працевлаштуванню

студентів і випускників ДУІТ

 

У Державному університеті інфраструктури та технологій функціонує відділ практики та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (скорочено – ВПСПСіВ).

 

Відділ знаходиться в головному корпусі ДУІТ за адресою:

04071, м. Київ, вул. Кирилівська,9, кімната 115.

 

Графік роботи:

Пн.-Чт. з 9:00 до 17:45

Пятниця з 9:00 до 16:30

Обідня перерва з 12:30 до 13:00

 

У ВПСПСіВ працюють:

В.о. начальника відділу –  Татарінова Ольга Володимирівна.

(Години прийому начальника відділу студентів та громадян –

 вівторок та четвер з 10-00 до 15-00)

 

Завідувач навчальної практики – Нестеренко Людмила Михайлівна.

Завідувач виробничої практики – Панталій Юлія Володимирівна.

 

Фахівці з роботи зі студентами з питань практики та працевлаштування:

Рознатовська Євгенія Юріївна та Борейко Інна Петрівна.

 

Ви можете також зателефонувати нам за номером: (044) 482-54-20 або написати електронного листа на адресу електронної поштової скриньки praktika.duit@ukr.net.

 

Основним завданням відділу є організація і контроль проведення практики та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Академії.

Ми раді допомогти нашим студентам та випускникам у професійному зростанні та в пошуках свого першого робочого місця за фахом, знайти роботу під час навчання, підготувати резюме та налагодити зв’язок зі службою зайнятості за місцем проживання. Також навчити презентувати себе як грамотного, кваліфікованого та висококласного працівника. І, звичайно, допомогти роботодавцю знайти саме того фахівця, у якому виникла необхідність на підприємстві з числа наших студентів та випускників.

Співробітники ВПСПСіВ ДУІТ регулярно проводять набір груп для навчально-практичних занять на такі теми, як: «Резюме – перший крок до успішної кар`єри», «Самопрезентація», «Тайм-менеджмент – ефективне управління часом», «Співбесіда або інтерв`ю з роботодавцем» та ін. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті Університету.